Przejdź do treści
Mandy
Splat! Nights: Pojawienie się demonicznego kultu zmienia beztroskie życie Mandy i Reda w surrealistyczny koszmar, którego jedynym celem jest brutalna zemsta.
Greta
Splat! Nights: Najnowszy film Neila Jordana, w którym autor „Gry pozorów” i „Wywiadu z wampirem”, znów krzyżuje namiętności z grozą.
Podły, okrutny, zły
Splat! Nights: Wyróżniony za reżyserię i za muzykę na zeszłorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz ciepło przyjęty przez widzów Splat!FilmFest.
Wilkołak
Splat! Nights: Wyróżniony za reżyserię i za muzykę na zeszłorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz ciepło przyjęty przez widzów Splat!FilmFest.
Impostor
Splat! Nights: Horror, który wbił w fotele widzów tegorocznego festiwalu Sundance i został porównany do zeszłorocznego hitu „Dziedzictwo. Hereditary”.
Wiedźma
Splat! Nights: Mroczny thriller ze świetną rolą dziecięcą Kim Da-mi, laureatką nagrody Fantasia Film Festival.
High Life
Splat! Nights: Porównywany do największych dzieł Kubricka i Tarkowskiego, ten film ma szansę na tytuł największego filmowego odkrycia 2019 roku.
Monument
Splat! Nights: Drugi, oczekiwany przez wielu widzów film Jagody Szelc, której „Wieża. Jasny dzień” – okazał się zaskakującym debiutem i zdobywcą nagrody na festiwalu w Gdyni.
Granica
Splat! Nights: Porywająca adaptacja opowiadania mistrza powieści grozy – Johna Ajvide Lindqvista. Wyróżniony nagrodą na festiwalu w Cannes szwedzki kandydat do Oscara w reżyserii jednego z najciekawszych najciekawszych duńskich reżyserów młodego pokolenia.
Ułaskawienie
Splat! Nights: Kolejne dzieło jednego z najbardziej uznanych polskich reżyserów. Kameralna i refleksyjna, a zarazem wstrząsająca opowieść inspirowana rodzinną historią Jana Jakuba Kolskiego.
Anioł
Splat! Nights: Argentyński kandydat do Oscara 2019 – wyprodukowany przez Pedro Almodóvara i twórców „Dzikich historii”. Film oparty na prawdziwej historii seryjnego mordercy Carlosa Robledo Pucha, zwanego „Aniołem śmierci”.
Heavy Trip
Splat! Nights: Zwycięzca Nagrody Publiczności na Warszawskim Festiwalu Filmowym.
Zwierzęta
Splat! Nights: Nic nie jest tym czym się wydaje.
Listopad
Splat! Nights: Średniowieczna baśń i estoński kandydat do Oscara.
Demony prerii
Splat!Nights: I tylko ten wiatr. Wizualnie i muzycznie zapierająca dech w piersiach gatunkowa hybryda westernu oraz ludowego horroru.
Relaxer
Splat!Nights: Będę grał w grę aż do końca świata. „Relaxer” to spełnienie prywatnej fantazji, ale w mrocznym wydaniu.
Suspiria
Splat! Nights: Najbardziej wyczekiwany horror tego roku.
Piątek trzynastego
Splat! Nights: Jeden z najpopularniejszych slasherów powstałych w latach osiemdziesiątych.
Pod ciemnymi gwiazdami
Splat! Nights: Imponujący debiut brytyjskiego reżysera Michaela Pearce’a o mrocznej stronie ludzkiej natury.
Zemsta
Splat! Nights: Przebojowy, dziewczyński thriller, który zmienia znaczenie słów „walczyć jak dziewczyna”.
The Endless
Splat! Nights: W kinie CK przedpremierowo jeden z najbardziej oryginalnych filmów tego roku - przyprawiające o ciarki, hipnotyzujące, psychodeliczne i genialne kinowe doświadczenie.
Ghostland
Splat! Nights: Pascal Laugier, mistrz koszmaru i grozy, twórca legendarnego „Martyrs. Skazani na strach”, powraca z nowym wstrząsającym filmem.
Syndrom berliński
Gdy wakacyjna podróż zmienia się w koszmar.
Mayhem (Korpo)
Dużą korporację atakuje wirus, odzierający zarażonych ze wszystkich hamulców.
Dziewczyna we mgle
Ekranizacja bestsellerowej powieści włoskiego mistrza kryminału - Donato Carrisi.
Miłość i latające spodki
Historia Davida Hugginsa, niepozornego 72-latka, który twierdzi, że przez całe życie spotykał się z istotami pozaziemskimi.

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl