Niezapisane nie istnieje – spotkanie z Agatą Tuszyńską
Państwowe Muzeum na Majdanku jest najstarszym w Europie Muzeum upamiętniającym ofiary II wojny światowej. Zostało utworzone jesienią 1944 r. na terenie byłego niemieckiego obozu koncentracyjnego, potocznie nazywanego Majdankiem.
Widzący z Lublina i jego szkoła – spotkanie z Symchą Kellerem
Kobieta w Judaizmie – spotkanie z Szoszaną Keller
Atlas dźwięków jest spektaklem Ludomira Franczaka będącym kolekcją historii, które łączy wspólna perspektywa – wrażliwość na doznania słuchowe. Pokazują one prywatny świat, przedziwne kolekcje, niemożliwe archiwa. Podróżujemy w czasie i przestrzeni, wsłuchując się w skorupę ziemską, która przechowuje resztki pozostałe po naszych przodkach.