Zespół zagra muzykę inspirowaną tradycją bałkańskich orkiestr dętych, brzmieniami klezmerskimi oraz elementami polskiego folkloru. Ich styl charakteryzuje się ogromną energią, rytmicznością i bogactwem melodii – od tanecznych utworów po liryczne tematy.
BUM BUM Orkestar to warszawski zespół działający od 2014 roku. Formacja zdobyła II nagrodę oraz Nagrodę Publiczności na festiwalu Polskiego Radia „Nowa Tradycja”, a także reprezentowała Polskę na prestiżowym Festiwalu Trębaczy w Gučy w Serbii.
Grupa ma na koncie występy na wielu wydarzeniach muzycznych, w tym kilkukrotnie na festiwalu w Sopocie oraz na Pol’and’Rock Festival. Muzycy grają na każdej scenie i w każdych warunkach – nie boją się występów na weselach, pogrzebach czy najbardziej nietypowych wydarzeniach, ponieważ uważają, że dobrze zagrana muzyka obroni się wszędzie.
Współpracują z Kayah, wykonując koncertowo materiał z płyty „Kayah i Bregović”, a także z wieloma innymi uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Kwiat Jabłoni, Czesław Mozil, Golec uOrkiestra czy Enej. Wielokrotnie występowali również w produkcjach telewizyjnych.
Jedno jest pewne — kto usłyszy ich muzykę, zapamięta ją na długo.
Zespół tworzą:
Oliwier Andruszczenko – klarnet, saksofon, wokal
Mateusz Wachowiak – akordeon, wokal
Piotr Janiec – tuba
Mateusz Sieradzan – tapan, wokal
Bartosz Stępień – sakshorn tenorowy, wokal
Damian Marat – trąbka, flugelhorn

Ceny biletów
Kasa Centrum Kultury
Aktualne godziny pracy kasy znajdują się w zakładce Kontakt.
tel: 81 466 61 40
oraz: 728 474 209
Kontakt mailowy:
kasa@ck.lublin.pl
Bilety dostępne także online
Miejsce
Kontakt
e-mail: j.kolstrung@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 15