Spotkania/Taniec/Teatr

Marzec = Teatr

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji w ciągu całego miesiąca pokażemy aż 11 tytułów.
Najmłodsi będą mogli spędzić czas w „Pokoju pełnym baśni”, gdy ich rodzice będą na spektaklu. Zapraszamy także na czytanie performatywne oraz pokaz work in progress współprodukcji przygotowywanej w ramach 22. edycji Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca. W dniach 22-24 marca zobaczymy zmagania młodzieżowych grup teatralnych w ramach przeglądu Młody Teatr. Teatralny marzec zakończy premiera spektaklu muzycznego w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego „A recipe for Leonard Cohen”, inspirowanego życiem i twórczością niezwykłego, kanadyjskiego barda.

W marcu także ceny biletów są wyjątkowe — za wstęp na większość spektakli zapłacicie 15 zł.

Zapraszamy do teatru, bo Marzec = Teatr:

Szczegółowe opisy spektakli znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej.
Bilety dostępne są w kasie Centrum Kultury oraz online w serwisie tiketto.pl