Otwarty nabór projektów i działań w ramach letnich wydarzeń Centrum Kultury w Lublinie

Ogłaszamy otwarty nabór projektów i działań w ramach naszych letnich wydarzeń.

Zapraszamy do współpracy: muzyków i zespoły muzyczne, animatorów i edukatorów kultury, artystów sztuk wizualnych, interdyscyplinarne grupy twórcze (teatralne, nowego cyrku, kabaretowe) i innych twórców.
Wybrane projekty zostaną zrealizowane w ramach: Centralnego Placu Zabaw, Mostu Kultury, Pajdokracji, programu Wirydarza CK oraz Punktu Kultury.

Opisy letnich projektów Centrum Kultury objętych naborem zgłoszeń
Formularz zgłoszenia – animatorzy i edukatorzy
Formularz zgłoszenia – grupy teatralne, kabaretowe, performerzy
Formularz zgłoszenia – muzycy i zespoły muzyczne

Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: nabor@ck.localhost. W temacie wiadomości należy wpisać “Nabór projektów”. Na zgłoszenia czekamy do 28 czerwca 2020 r.

Organizatorzy projektów wybiorą najciekawsze z nich i wspólnie je zrealizujemy. Wyniki naboru będziemy ogłaszać na bieżąco na naszej stronie internetowej, Ostatecznym terminem ogłoszenia wyników jest 30 czerwca 2020 r. Wyniki opublikujemy na stronie internetowej Centrum Kultury oraz w mediach społecznościowych. Dla wybranych zgłoszeń oferujemy: możliwość realizacji swojego projektu, wsparcie techniczne i organizacyjne oraz środki finansowe na realizację zgłoszonego projektu.

Organizatorzy skontaktują się z autorami wybranych projektów i z każdym z osobna uzgodnią kwestie organizacyjne. Nadesłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z podjęciem współpracy z Centrum Kultury w Lublinie. Organizator zastrzega sobie prawo do nie nawiązania współpracy ze zgłaszającym bez podania przyczyny. W projekcie należy wziąć pod uwagę aktualnie obowiązujące obostrzenia dotyczące sytuacji epidemiologicznej. Ostateczne warunki realizacji projektów będą uzależnione od aktualnych rozporządzeń i zaleceń w tym zakresie.

Kontakt, informacje:
e-mail: nabor@ck.localhost