Przejdź do treści
If/Then
Ten spektakl oparty jest na założeniu, że wszystkie istniejące rzeczy i zjawiska pozostają ze sobą we wzajemnej relacji.
Pina
Film nie jest biografią zmarłej w 2009 roku choreografki Piny Bausch. To raczej hołd złożony przez Wima Wendersa jej twórczości i hymn na cześć sztuki.
Performans Lubelskiego Teatru Tańca na wystawie Moniki Sosnowskiej
Zapraszamy na performans w wykonaniu tancerzy z Lubelskiego Teatr Tańca. Zobaczymy Mikołaja Karczewskiego, Beatę Mysiak i Annę Żak w ruchowym dialogu z "Fasadą" Moniki Sosnowskiej.
If/Then
Ten spektakl oparty jest na założeniu, że wszystkie istniejące rzeczy i zjawiska pozostają ze sobą we wzajemnej relacji.
In/Out/On/Off – work in progress
Zapraszamy na pokaz work in progress nowego spektaklu Lubelskiego Teatru Tańca, który powstaje we współpracy z amerykańskim choreografem, Josephem W Alterem.
Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy
Cztery charaktery, cztery osoby „opowiadają” swoje historie: słowami, obrazami, ciałem i ruchem, w ciszy, nie zastanawiając się nad konsekwencjami.
Ostatnie solo K. [ODWOŁANE]
„Chyba minęły już moje najlepsze lata. Gdy istniała szansa na szczęście. Ale nie chciałbym żeby wróciły. Teraz, gdy mam w sobie ten ogień, już nie. Nie, nie chciałbym, żeby wróciły” - Samuel Beckett, „Ostatnia taśma”
Stalking Paradise
Tancerze Lubelskiego Teatru Tańca oraz Pracowni Fizycznej z Łodzi wspólnie poszukują odpowiedzi na pytania o wiarę.
Stalking Paradise
Tancerze Lubelskiego Teatru Tańca oraz Pracowni Fizycznej z Łodzi wspólnie poszukują odpowiedzi na pytania o wiarę

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl