Przejdź do treści
Planetarium (DJ-set)
Planetarium to niezwykła dźwiękowa podróż poprzez najbliższe i najdalsze zakątki naszej planety, a może i całego Układu Słonecznego.
Ende Neu na Konfrontacjach: Daria Kolosova, Daisy Cutter, Kosma (DJ-set) Odwołane
Na zakończenie festiwalu, ze swoim DJ-set’em wystąpi gwiazda kijowskiej sceny klubowej — Daria Kolosova. Tego samego wieczoru wystąpi również Daisy Cutter — warszawska DJ-ka, z wykształcenia klasyczna pianistka, historyczka sztuki, kuratorka wystaw.
Ende Neu na Konfrontacjach: Charlie, toutestmagnifique 
Urodzona w Berlinie i zamieszkała w Krakowie DJ-ka, kompozytorka oraz producentka Charlie jest jedną z aktywnych postaci w polskiej scenie klubowej.
Ende Neu na Konfrontacjach: Antonina Nowacka
Koncert jednej z najzdolniejszych artystek młodego pokolenia, wokalistki, artystki wizualnej, w fenomenalny sposób używającej głosu jako instrumentu. Oniryczne wokalne utwory Antoniny Nowackiej przywołują echa muzyki dalekiego wschodu, religijnych pieśni. I same w dużej mierze składają się z echa.
Lonker See
Lonker See to trójmiejski kwartet, który szturmem zdobył polską scenę muzyki niezależnej. Już od pierwszego wydawnictwa wzbudzili zaciekawienie ze strony fanów oraz krytyków.
Ende Neu na Konfrontacjach: Isabella Forciniti
Isabella Forciniti to włoska artystka dźwięku, od kilku lat prężnie działająca na wiedeńskiej scenie elektronicznej muzyki eksperymentalnej.
Brutah
Jazzowy kwartet Brutah, za który jest odpowiedzialny m.in. pochodzącym z Lublina świetny saksofonista — Tadeusz Cieślak.
Historia przemocy
Paryż, wigilijna noc, przypadkowe spotkanie, które odciska się tragicznym piętnem na życiu głównego bohatera.
Fatalista. Snigerowska historia w V aktach + spotkanie
Dzięki wizycie niespodziewanych gości odkrywamy przeszłość i przyszłość żydowskiego małżeństwa.

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl